Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radziszowie

Napisz do nauczyciela

Nauczyciel

Przedmiot

Wychowawca
rok szkolny 2020/2021

Adres e-mail

Adamus Monika

oddział przedszkolny

 

monika.adamus@radziszow.edu.pl

Arabski Adam

wychowanie fizyczne

 

adam.arabski@radziszow.edu.pl

Baliga Katarzyna-

edukacja wczesnoszkolna,

3b

katarzyna.baliga@radziszow.edu.pl

Barć Mirosław

wicedyrektor, informatyka

 

miroslaw.barc@radziszow.edu.pl

Budzyń Robert

muzyka

 

robert.budzyn@radziszow.edu.pl

Ciaputa Dorota

język niemiecki, świetlica

 

dorota.ciaputa@radziszow.edu.pl

Domańska Karolina

nauczyciel współorganizujący

 

karolina.domanska@radziszow.edu.pl

Dudek Katarzyna

język polski,

7b

katarzyna.dudek@radziszow.edu.pl

Dudzik Paweł

religia

 

pawel.dudzik@radziszow.edu.pl

Guzik Jacek

historia, wos, doradca zawodowy

 

jacek.guzik@radziszow.edu.pl

Guzik Lucyna,

logopeda

 

lucyna.guzik@radziszow.edu.pl

Jaśkowiak Iwona

język polski,

5a

iwona.jaskowiak@radziszow.edu.pl

Kałwa Tomasz

wychowanie fizyczne

 

tomasz.kalwa@radziszow.edu.pl

Karaś Dorota

świetlica

 

dorota.karas@radziszow.edu.pl

Klimończyk Dorota

edukacja wczesnoszkolna,

3a

dorota.klimonczyk@radziszow.edu.pl

Knawa Katarzyna

wicedyrektor, chemia

 

katarzyna.knawa@radziszow.edu.pl

Kornaś Mariola

plastyka

6c

mariola.kornas@radziszow.edu.pl

Lelek Alicja-

pedagog, nauczyciel współorganizujący, zkk

 

alicja.lelek@radziszow.edu.pl

Lelek Anna

edukacja wczesnoszkolna,

2a

anna.lelek@radziszow.edu.pl

Lelek Marta

język polski, historia

 

marta.lelek@radziszow.edu.pl

Liskiewicz Katarzyna

chemia, matematyka

 

katarzyna.liskiewicz@radziszow.edu.pl

Łacheta Magdalena

psycholog

 

magdalena.lacheta@radziszow.edu.pl

Machnik Magdalena

pedagog, świetlica

 

magdalena.machnik@radziszow.edu.pl

Madej Maria

wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący

 

maria.madej@radziszow.edu.pl

Madej Marta

edukacja wczesnoszkolna,

1

marta.madej@radziszow.edu.pl

Milc Ireneusz

religia

 

ireneusz.milc@radziszow.edu.pl

Morawa Iwona

edukacja wczesnoszkolna

2b

iwona.morawa@radziszow.edu.pl

Moskała Dorota

edukacja wczesnoszkolna

1

dorota.moskala@radziszow.edu.pl

Moskała Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

2c

gabriela.moskala@radziszow.edu.pl

Natkaniec Małgorzata-

język angielski,

8b

malgorzata.natkaniec@radziszow.edu.pl

OkarmusJaskuła Izabella

język polski, zkk, nauczyciel współorganizujący

6b

izabela.okarmus-jaskula@radziszow.edu.pl

Pac Urszula

matematyka, informatyka

 

urszula.pac@radziszow.edu.pl

Pałka Marta

matematyka, informatyka,

7c

marta.ziajor@radziszow.edu.pl

ks. Pietras Adam

religia

 

adam.pietras@radziszow.edu.pl

Pospuła Agnieszka

nauczyciel współorganizujący

 

agnieszka.pospula@radziszow.edu.pl

Rusek Aleksandra Edyta

przyroda, wdż,

6a

aleksandra.rusek@radziszow.edu.pl

Sala Irena

edukacja wczesnoszkolna

3c

irena.sala@radziszow.edu.pl

Stachura Magdalena

język angielski

 

magdalena.stachura@radziszow.edu.pl

Suder Danuta

edukacja wczesnoszkolna

1

danuta.suder@radziszow.edu.pl

Terkalska Justyna

fizyka

 

justyna.terkalska@radziszow.edu.pl

Zapała Magdalena

geografia, edb

 

magdalena.zapala@radziszow.edu.pl

Zasada Renata

wychowanie fizyczne

 

renata.zasada@radziszow.edu.pl

Zawadzińska Irena

język angielski, historia

7a

irena.zawadzinska@radziszow.edu.pl

Żurek Marta

technika, informatyka,

8a

marta.zurek@radziszow.edu.pl

Nasza placówka

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny