Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radziszowie

Pracownicy

Arabski Adam-wychowanie fizyczne adam.arabski@radziszow.edu.pl

Baliga Katarzyna-edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2b katarzyna.baliga@radziszow.edu.pl

Barć Mirosław-wicedyrektor,informatyka miroslaw.barc@radziszow.edu.pl

Budzyń Robert-muzyka robert.budzyn@radziszow.edu.pl

Ciaputa Dotota-język niemiecki dorota.ciaputa@radziszow.edu.pl

Domańska Karolina-nauczyciel wspomagający karolina.domanska@radziszow.edu.pl

Dudek Katarzyna-język polski, wychowawca 6b katarzyna.dudek@radziszow.edu.pl

Guzik Jacek-historia, wos, doradca zawodowy jacek.guzik@radziszow.edu.pl

Guzik Lucyna-logopeda, doradca zawodowy lucyna.guzik@radziszow.edu.pl

Jaśkowiak Iwona-język polski, wychowawca 4a iwona.jaskowiak@radziszow.edu.pl

Kałwa Tomasz-wychowanie fizyczne tomasz.kalwa@radziszow.edu.pl

Karaś Dorota-świetlica dorota.karas@radziszow.edu.pl

Klimończyk Dorota-edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2a dorota.klimonczyk@radziszow.edu.pl

Knawa Katarzyna-wicedyrektor,język angielski, chemia katarzyna.knawa@radziszow.edu.pl

Kornaś Mariola-plastyka, muzyka, wychowawca 5c mariola.kornas@radziszow.edu.pl

Lelek Alicja- pedagog alicja.lelek@radziszow.edu.pl

Lelek Anna-edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 1a anna.lelek@radziszow.edu.pl

Lelek Marta-język polski, historia, wychowawca 8b marta.lelek@radziszow.edu.pl

Liskiewicz Katarzyna-biologia, przyroda, matematyka, wychowawca 8a katarzyna.liskiewicz@radziszow.edu.pl

Łacheta Magdalena-psycholog magdalena.lacheta@radziszow.edu.pl

Machnik Magdalena-pedagog magdalena.machnik@radziszow.edu.pl

Madej Maria-wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający maria.madej@radziszow.edu.pl

Madej Marta-edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 3b marta.madej@radziszow.edu.pl

Milc Ireneusz-religia ireneusz.milc@radziszow.edu.pl

Morawa Iwona-edukacja wczesnoszkolna,wychowawca 1b iwona.morawa@radziszow.edu.pl

Moskała Dorota-edukacja wczesnoszkolna,wychowawca 3a dorota.moskala@radziszow.edu.pl

Moskała Gabriela-edukacja wczesnoszkolna,wychowawca 1c gabriela.moskala@radziszow.edu.pl

Motyka Lucyna-świetlica lucyna.motyka@radziszow.edu.pl

Natkaniec Małgorzata-język angielski, wychowawca 7b malgorzata.natkaniec@radziszow.edu.pl

OkarmusJaskuła Izabella-język polski, wychowawca 5b izabela.okarmus-jaskula@radziszow.edu.pl

Pac Urszula-matematyka, informatyka urszula.pac@radziszow.edu.pl

Pałka Marta-matematyka, informatyka, wychowawca 6c marta.ziajor@radziszow.edu.pl

Pietras Adam-religia adam.pietras@radziszow.edu.pl

Pospuła Agnieszka-nauczyciel wspomagajacy agnieszka.pospula@radziszow.edu.pl

Rusek Aleksandra-przyroda, wdż, wychowawca 5a aleksandra.rusek@radziszow.edu.pl

Sala Irena-edukacja wczesnoszkolna, wychowawca 2c irena.sala@radziszow.edu.pl

Stachura Magdalena-jezyk angielski magdalena.stachura@radziszow.edu.pl

Suder Danuta- oddział przedszkolny danuta.suder@radziszow.edu.pl

Terkalska Justyna-fizyka justyna.terkalska@radziszow.edu.pl

Zapała Magdalena-geografia, edb magdalena.zapala@radziszow.edu.pl

Zasada Renata-wychowanie fizyczne renata.zasada@radziszow.edu.pl

Zawadzińska Irena-język angielski, historia, wychowawca 6a irena.zawadzinska@radziszow.edu.pl

Znaj Ewa-religia ewa.znaj@radziszow.edu.pl

Żurawiecki Szymon-wychowanie fizyczne szymon.zurawiecki@radziszow.edu.pl

Żurek Marta-technika, informatyka, wychowawca 7a marta.zurek@radziszow.edu.pl

Nasza placówka

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny