Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Utworzono dnia 28.08.2020, 18:07

01.09.2020 , 12:45

Klasa I  10.45– 11.15 spotkanie z p. Dyrektor na dziedzińcu szkolnym. 11.15 – 12.45 spotkanie uczniów klasy 1a, 1b i 1c ich rodziców z wychowawcą i zastępcą wychowawcy, zajęcia integracyjno- adaptacyjne, zwiedzanie szkoły.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w spotkaniu wraz z dzieckiem uczestniczy jeden rodzic/opiekun. Zgodnie z wytycznymi  rodzica/opiekuna  obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta.

Klasy II – III 11.15 – 12.45 spotkanie z wychowawcami.

Uczniowie klas 2 spotykają się z wychowawcami przed wejściem do szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.

Uczniowie klas 3 spotykają się z wychowawcami na dziedzińcu wewnętrznym szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.

Klasy IV-VI 9.30-11.00 spotkanie z wychowawcami.

Uczniowie klas 4 i 5 spotykają się z wychowawcami przed wejściem do szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.

Uczniowie klas 6 spotykają się z wychowawcami na dziedzińcu wewnętrznym szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.

Klasy VII -VIII 9.00 – 10.30 spotkanie z wychowawcami.

Uczniowie klas 7 spotykają się z wychowawcami przed wejściem do szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.

Uczniowie klas 8 spotykają się z wychowawcami na dziedzińcu wewnętrznym szkoły i udają się na zajęcia pod ich opieką.