Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radziszowie

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Prelekcja straży miejskiej dla uczniów klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego

Utworzono dnia 27.11.2023

W poniedziałek 20 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas pierwszych odwiedził strażnik miejski. Zaproszony gość mówił  na temat bezpieczeństwa pieszego na drodze oraz potrzebie noszenia odblasków.  

czytaj dalej na temat: Prelekcja straży miejskiej dla uczniów klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego

Informacja o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy.

Utworzono dnia 22.11.2023

 Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Załączone telefony gwarantują szybki dostęp do informacji i wsparcia, jak również podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży.

czytaj dalej na temat: Informacja o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy.

Szkoła Pamięta 2023

Utworzono dnia 14.11.2023

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

czytaj dalej na temat: Szkoła Pamięta 2023

Dzień Mediacji Rówieśniczej

Utworzono dnia 09.11.2023
7 listopada 2023 roku w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie został zorganizowany Dzień Mediacji Rówieśniczej. W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl. 7a, 7b i 8, a prowadził je dr Mateusz Pękala. Młodzież miała szanse przekonania się, że mediacje to skuteczne narzędzie do...
czytaj dalej na temat: Dzień Mediacji Rówieśniczej

Akcja Szkoły Pełne Talentów-podziękowania

Utworzono dnia 06.11.2023

Sukcesy w halowej piłce nożnej

Utworzono dnia 20.10.2023
Wszystkim zawodnikom reprezentującym szkołę serdecznie gratulujemy!
czytaj dalej na temat: Sukcesy w halowej piłce nożnej

Program "Razem w klasie"

Utworzono dnia 20.10.2023

Szkoła Podstawowa Im. Św. Jana Pawła II W Radziszowie otrzymuje zaświadczenie za udział w programie wspierającym intergację dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa Razem w Klasie, realizowanym przez Fundację Szkoła z Klasą w latach 2022/2023.

czytaj dalej na temat: Program "Razem w klasie"

Zajęcia JUDO w Woli Radziszowskiej

Utworzono dnia 20.10.2023

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Utworzono dnia 17.10.2023

INFORMACJA DYREKTORA Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziszowie na podstawie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603 ze zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r....

czytaj dalej na temat: Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Dzień Głośnego Czytania

Utworzono dnia 16.10.2023
29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Jego patronką jest Janina Porazińska, wybitna pisarka, która wiele książek napisała z myślą o dzieciach. Dokładnie w tym dni...
czytaj dalej na temat: Dzień Głośnego Czytania

Nasza placówka

 

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny